>> BURC YORUMLARI <<

 • Coronavirüs Son Durum

  Corona virüs vaka ve can kaybı sayıları Bakanı Koca tarafından akşam saatlerinde yapılan açıklamaların ardından duyuruluyor. Twitter üzerinden yapılan duyuruların ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından o gün içerisinde yapılan test ve vaka sayılarına ilişkin açıklama yapılıyor. Türkiye’de son iki gündür elli sayının altında olan can kaybı sayısının daha da azalmaya başlaması umut ediliyor. İşte merakla beklenen Bakan Koca’nın açıkladığı 11 Mayıs koronavirüs vaka ve can kaybı sayısı…

  Koronavirüs vaka ve can kaybı sayısı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından her gün akşam saatlerinde Twitter üzerinden duyuruluyor. Yapılan açıklama ile son 24 saat içerisinde yapılan corona virüs test sayısı pozitif vaka sayısı, o gün gerçekleşen can kaybı sayısı vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Koronavirüs vaka ve can kaybı sayısında son durum ne? İşte 11 Mayıs koronavirüs vaka ve can kaybı sayısı…

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika olarak corona virüste son durumu paylaştı. Türkiye’de son 24 saatte 1.114 kişiye Covid-19 tanısı kondu, 55 kişi hayatını kaybetti, toplam vaka sayısı 139 bin 771, can kaybı 3 bin 841, iyileşen hasta sayısı 95 bin 780 oldu.

  Sağlık Bakanlığının internet sitesinde yer alan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da Twitter’dan paylaştığı “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerine göre, bugün 32 bin 722 test yapıldı, 1.114 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu, 55 kişi hayatını kaybetti.Yoğun bakımdaki hasta sayısı 1.126, solunum cihazına bağlı hasta sayısı 578 ve iyileşen sayısı 95 bin 780 olarak kayıtlara geçti.

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabındaki paylaşımında, “Bu tabloyu 83 milyon birlikte değiştirdik. Tedbirlere ısrarla uyarak, mücadelemizi ciddiyetle hiç gevşetmeden sürdürelim.

  Okunma Sayısı ;

  Coronavirüs Son Durum Benzer Yazılar

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Coronavirüs Son Durum Etiketler